Przyjdź na wybory - TARNÓW - Polski Biegun Ciepła

Przyjdź na wybory

Już w najbliższą niedzielę, 21 kwietnia odbędzie się druga tura wyborów prezydenckich. Tarnowianie wybiorą nowego włodarza miasta.

wybory samorządowe w Tarnowie

Komisje wyborcze będą czynne tego dnia od godz. 7 do 21. Przypominamy, że cisza wyborcza rozpocznie się w nocy z piątku na sobotę o północy i potrwa do niedzieli do godz. 21, czyli do momentu zamknięcia komisji.

W wyborach zmierzą się Jakub Kwaśny (Koalicyjny Komitet Wyborczy Koalicja Obywatelska) oraz Henryk Łabędź (Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość). W pierwszej turze wyborów najlepszy wynik należał do Jakuba Kwaśnego, który uzyskał 44,54 proc. Z kolei na Henryka Łabędzia głosowało 30,83 proc. tarnowian.

(ww)